Кубок Искоростеня 2017

05.02.2017

 

Смотреть больше фотографий!

 

В соревнованиях принимали участие 80 спортсменов со всей Украины, включая такие города как Киев, Харьков, Одесса, Житомир, Луцк, Днепропетровск, Винница, Коростень, Львов, Ровно, Вишневое, Борисполь, Малин, а также представители Молдовы из Кишинёва.

К сожалению, все запланированные номинации провести не удалось. Большое количество участников показывает огромный интерес среди детей и молодежи.

Первые в своем роде, масштабные соревнования по СМБ в Украине, на наш взгляд, прошли успешно.

 

Діти віком 6 – 7 років «Щит та меч»

1 місце – Терехов Нікіта «Князь Джуніор» м. Харків

2 місце – Тимошенко Антон «Князь Джуніор» м. Харків

3 місце – Палажченко Іван «Князь Джуніор» м. Харків

 

Діти віком 6 – 7 років «Одноручний меч»

1 місце – Палажченко Іван «Князь Джуніор» м. Харків

2 місце – Тимошенко Антон «Князь Джуніор» м. Харків

3 місце – Терехов Нікіта «Князь Джуніор» м. Харків

 

Діти віком 8 – 9 років «Щит та меч»

1 місце – Храпійчук Захар «Айна Бера» м. Коростень

2 місце – Магомедов Максим «Айна Бера» м. Коростень

3 місце – Приходько Богдан «Айна Бера» м. Коростень

 

Діти віком 8 – 9 років «Одноручний меч»

1 місце – Магомедов Максим «Айна Бера» м. Коростень

2 місце – Приходько Богдан «Айна Бера» м. Коростень

3 місце – Храпійчук Захар «Айна Бера» м. Коростень

 

Діти віком 11 – 12 років «Щит та меч»

1 місце – Кучинський Ілля «Айна Бера» м. Коростень

2 місце – Корнійчук Ілля «Айна Бера» м. Коростень

3 місце – Дєєв Даніїл «Айна Бера» м. Київ

 

Діти віком 11 – 12 років «Одноручний меч»

1 місце – Дєєв Даніїл «Айна Бера» м. Київ

2 місце – Корнійчук Ілля «Айна Бера» м. Коростень

3 місце – Кучинський Ілля «Айна Бера» м. Коростень

 

Діти віком 13 – 14 років «Щит та меч»

1 місце – Рябовол Ерік «Чорна Галич» м. Львів

2 місце – Солошенко Андрій «Князь Джуніор» м. Харків

3 місце – Макаров Олег «Чорна Галич» м. Львів

 

Діти віком 13 – 14 років «Одноручний меч»

1 місце – Макаров Олег «Чорна Галич» м. Львів

2 місце – Рябовол Ерік «Чорна Галич» м. Львів

3 місце – Солошенко Андрій «Князь Джуніор» м. Харків

 

Дівчата віком 15 – 17 років «Щит та меч»

1 місце – Капустянська Юлія «Айна Бера» м. Коростень

2 місце – Ткачук Элизавета «Айна Бера» м. Коростень

3 місце – Глухова Вероніка «Айна Бера» м. Коростень

 

Жінки 18 + «Щит та меч»

1 місце – Фіошкіна Тетяна «Айна Бера» м. Київ

2 місце – Кравченко Аліна «Айна Бера» м. Київ

3 місце – Письменна Ірина «Золота Шпора» м. Житомир

 

Жінки 16 + «Одноручний меч»

1 місце – Рощак Юлія «Тангар» м. Одеса

2 місце – Степанчук Олена «Аркона» м. Вінниця

3 місце – Кравченко Аліна «Айна Бера» м. Київ

 

Чоловіки 15 – 17 років «Щит та меч»

1 місце – Поліщук Володимир «Айна Бера» м. Луцьк

2 місце – Нечипоренко Богдан «КФК» м. Київ

3 місце – Нікорич Микола «Айна Бера» м. Київ

 

Чоловіки 15 – 17 років «Одноручний меч»

1 місце – Ващук Нікіта «Айна Бера» м. Київ

2 місце – Висоцький Дмитро «Айна Бера» м. Коростень

3 місце – Нікорич Микола «Айна Бера» м. Київ

 

Чоловіки 18+ легка вага років «Щит та меч»

1 місце – Назаров Василь «Золота Шпора» м. Житомир

2 місце – Виноградов Кирил «Айна Бера» м. Київ

3 місце – Щепак Андрій «Айна Бера» м. Київ

 

Чоловіки 18+ важка вага «Щит та меч»

1 місце – Нечипоренко Володимир «Айна Бера» м. Київ

2 місце – Авеніров Микола «Айна Бера» м. Київ

3 місце – Сакальський Юрій «Айна Бера» м. Київ

Поделиться в Facebook
Поделиться в Twitter
Please reload

Избранные посты

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Недавние посты
Please reload

Архив